Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Tigbrush - znakowanie na powierzchni stali

Do czego jeszcze możemy wykorzystać urządzenie TIGBrush? Oczywiście do znakowania (nanoszenia nadruków) na wyczyszczoną powierzchnię ze stali nierdzewnej.

Cały proces polega na wydrukowaniu na folii naszego logo bądź dowolnego innego znaku słowno-graficznego i następnie nalepieniu takiej foli z nadrukiem na powierzchnię ze stali. Następnie, stosując maszynę Tigbrush wraz ze specjalną głowicą rozpoczynamy znakowanie. Po skończeniu pracy mamy efekt taki jak na poniższym filmie czyli trwały nadruk.

czytaj całość »
Tigbrush – przegląd modeli

Tigbrush to światowy lider w zakresie technologii czyszczenia zabrudzeń termicznych po procesie spawania. Opracowując metody elektrochemicznego czyszczenia (trawienia) i pasywacji stali nierdzewnej, zaprojektowano modele urządzeń, które charakteryzują się szybkim i dokładnym czyszczeniem, są bezpieczne dla użytkownika i zapewniają odtworzenie warstwy pasywnej zgodnie z międzynarodowymi normami: ASTM A967-05 &ASTM B912-02.

Poniżej przedstawiamy wszystkie modele urządzeń, jakie były produkowane pod marką Tigbrush.

czytaj całość »
Filmy pokazujące pracę urządzeń Tigbrush

Tigbrush to jedno z najszybszych i najdokładniejszych urządzeń do czyszczenia i pasywacji stali nierdzewnej. Aby zobaczyć, jak działa w praktyce – poniżej w artykule znajdują się filmy prezentujące sposób działania oraz szybkość tych urządzeń.

czytaj całość »
czyszczenie i pasywacja stali nierdzewnej

Pasywacja to proces tworzenia warstwy pasywnej na powierzchni stali nierdzewnej. Warstwa ta składa się z tlenków (głównie chromu) i zabezpiecza powierzchnię stali nierdzewnej przed korozją i pozostałymi czynnikami atmosferycznymi bądź chemicznymi.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium