Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Teco Westinghouse - silniki na średnie i wysokie napięcia

Silniki SN Westinghouse

Teco Westinghouse - silniki indukcyjne średniego i wysokiego napięcia

Teco Westinghouse - silniki indukcyjne średniego i wysokiego napięcia
Teco Westinghouse - silniki indukcyjne średniego i wysokiego napięcia

Firma TECO produkuje silniki elektryczne od 1956 roku, jest światowym liderem w projektowaniu i produkcji dużych silników indukcyjnych. Przejęcie firmy Westinghouse Motors dodatkowo dało firmie TECO  100 letnie doświadczenia w tej branży.

Silniki TECO Westinghouse łączą w sobie jakość, wydajność, niezawodność, niski koszt eksploatacji oraz krótki czas realizacji podczas zamówienia. Są precyzyjnie dostosowane do potrzeb klienta, oferując wysoki stopień elastyczności rozwiązań technicznych podczas projektowania. Są sprawdzone w tysiącach instalacji na całym świecie.

Silniki wysokonapięciowe TECO (Westinghouse) są dostępne w zakresie napięć od 2,3kV do 13,8kV w obudowach żeliwnych i stalowych. Dostępne są wszystkie formy montażu, w tym: z łapami, z łapami i kołnierzem, z kołnierzem pionowym oraz pionowym o podwyższonej wytrzymałości. Wykonywane są do wielu zastosowań jak: do pracy w strefach zagrożonych wybuchem CSA Klasa 1, Dział 2, ExnA i Exp, do pracy z przetwornicami częstotliwości, spełniających światowe standardy specjalne np. AP1541/547 i IEEE841.

Cena: aby uzyskać cenę, wyślij zapytanie na adres sklep@indastra.pl

Pełna oferta automatyki przemysłowej. Oferujemy sterowniki plc, panele operatorskie, silniki elektryczne, falowniki, serwonapędy, aparaturę kontrolno-pomiarową, osprzęt elektryczny, osprzęt nn, osprzęt pulpitowy i łączeniowy oraz wiele innych podzespołów.

 

Oferowane przez nas urządzenia są renomowanych firm i marek jak np. Siemens, Eaton, Schneider Electric, Omron, Sick, Abb i in.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium